بهره برداری از 2 طرح روستایی در بخش مرکزی قوچاناستاندار خراسان رضوی در این مراسم با بیان اینکه یکی از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی عدالت در تمام حوزه‌ ها بوده است گفت: یکی از این حوزه ‌ها توازن منطقه‌ ای و رسیدگی به مناطق محروم است که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
علیرضا رشیدیان با ابراز خرسندی از به ثمر نشستن تلاش ‌های دولت در حوزه‌ های مختلف افزود: در حوزه ‌های عمرانی طرح ‌هایی از قبیل جاده ‌ها، آب، برق و گاز رسانی به روستاها و امور روبنایی از قبیل ساخت خانه ‌های بهداشت و مدرسه با سرعت خوبی در حال انجام است.
وی اظهار کرد: در حوزه اقتصادی نیز برای رسیدگی و رفع مشکلات کشاورزان و دامداران و حمایت از سرمایه ‌گذاری در حوزه صنایع‌ دستی تلاش های خوبی انجام ‌شده بطوری‌ که تسهیلات برای مناطق روستایی و محروم به ‌صورت قرض ‌الحسنه با سود چهار درصد پرداخت می ‌شود.
وی گفت: همکاری روستائیان با مسئولین در پیشبرد اهداف مؤثر است و این همکاری در حوزه ‌های کشاورزی و دامداری با تحول مناسب و مثبت در این حوزه می ‌تواند ارزش‌ افزوده، سودآوری در روستاها و سطح درآمد روستائیان را افزایش دهد.
رشیدیان افزود: امیدواریم روستاها پر از کار، تلاش، روحیه، انگیزه و امید برای ساختن آینده بهتر باشند و روستا های عاری از بیکار داشته باشیم.
استاندار خراسان رضوی در سفر امروز خود به شهرستان قوچان پس از برگزاری کارگروه اقتصاد مقاومتی استان در این شهرستان پروژه راه روستایی سهل ‌آباد به طول 2 کیلومتر و با هزینه پنج میلیارد ریال برای 190 خانوار منطقه و طرح هادی روستای چنبر غربال با هزینه پنج میلیارد و 250 میلیون ریال را افتتاح کرد.
وی در بدو ورود به قوچان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این شهر ادای احترام کرد و واحد مرغداری تمام ‌اتوماتیک و مکانیزه نگین خراسان و کارخانه خوراک دام رضایی در شهرک صنعتی قوچان را مورد بازدید قرار داد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه‌ های خبری و تصویری فعال است.
7501 / 6053 خبرنگار: حبیبه احسنی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید