فرماندار کرمانشاه: 350پروژه در این شهرستان در حال اجرا استبه گزارش خبرنگار ایرنا، فضل الله رنجبر روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که در فرمانداری برگزار شد، ساماندهی ورودی شهر از سمت بیستون، اجرای موزه دفاع مقدس، مرکز جامع سلامت چنار، مرکز بستر- درمان ماهیدشت و راه اندازی بازارچه صنایع دستی را از جمله پروژه های در دست اقدام شهرستان کرمانشاه عنوان کرد.
وی همچنین ساماندهی طاق بستان و عملیات گاز رسانی به 48 روستای فیروزآباد را 2 فعالیت عمرانی بزرگ دیگر برشمرد و افزود: اجرای این 2 طرح تاثیر زیادی در رونق و توسعه شهرستان خواهد داشت.
رنجبر همچنین با اشاره به اقدامات خوبی که در راستای توسعه شهر کرمانشاه در دولت تدبیر و امید صورت گرفته، اظهار کرد: مهمترین آن پایان عملیات ریل گذاری و متصل شدن کرمانشاه به شبکه حمل و نقل ریلی کشور بود.
فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: رئیس جمهوری در سفر سال گذشته خود به کرمانشاه قول داد تا عملیات ریل گذاری راه آهن در دولت یازدهم پایان یابد و همگان دیدند که ایشان به قول و وعده خود وفا کرد.
وی تصریح کرد: در یکسال اخیر آقای رازانی استاندار کرمانشاه و معاونان ایشان هم تلاش های بسیاری برای اتمام کار راه آهن انجام دادند و خوشبختانه با همدلی و اتحاد مسئولان و نمایندگان استان این اتفاق مبارک رخ داد.
رنجبر یادآوری کرد: امروز کرمانشاه آماده است تا با سرعت بیشتری روی ریل توسعه حرکت کند و قطعا در دولت دوازدهم چهره بسیار بهتری از کرمانشاه به واسطه اقدامات صورت گرفته، ترسیم خواهد شد.
فرماندار کرمانشاه همچنین به برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور اشاره و اظهار کرد: مردم با انتخاب آگاهانه خود در 29 اردیبهشت به ادامه فعالیت دولت آقای روحانی رای دادند تا اقدامات خوب صورت گرفته دولت قبل در دولت دوازدهم تکمیل شود.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به نزدیکی فرا رسیدن هفته دولت، از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا لیست پروژه های قابل افتتاح را هرچه سریعتر به فرمانداری ارسال و از طریق رسانه ها کارهای انجام شده را به اطلاع مردم برسانند.
رنجبر با بیان اینکه همه مدیران موظف به ارائه خدمات به مردم و تلاش شبانه روزی برای توسعه کرمانشاه هستند، گفت: مردم ما لایق بهترین ها هستند و باید در کنار آن ها باشیم و در حد توان نسبت به رفع مشکلاتشان اقدام کنیم.
وی در پایان روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و یاد و خاطره شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم را نیز گرامی داشت.
7458/ 3033 خبرنگار: مسعود اسماعیلی – انتشار دهنده: فرزاد نویدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید